• Kategorie
  • Szukaj
  • Materace kieszeniowe (Pocket)

Chcesz zapewnić swojemu ciału idealne podparcie w pozycji leżącej? Szukasz skutecznego sposobu na poprawę jakości nocnego odpoczynku? Dobrze trafiłeś! W naszej ofercie znajdziesz materace kieszeniowe 120 x 200 cm, 160 x 200 cm, 180 x 200 cm i 200 x 200 cm, które zadbają o komfortowy, zdrowy i bezpieczny sen Twojej rodziny. Modele typu pocket wyróżniają się unikalną konstrukcją, zaprojektowaną w oparciu o system specjalnych sprężyn, dzięki którym poszczególne strefy działają niezależnie od siebie. Ponadto gwarantują stabilność i optymalną twardość dopasowaną do indywidualnych potrzeb.

Materac kieszeniowy (pocket) to znakomity wybór dla par preferujących odmienny stopień twardości oraz osób, które cenią indywidualne podparcie ciała. Obecność dużej ilości sprężyn kieszeniowych sprawia, że przemieszczanie partnera podczas snu nie będzie wybudzać Cię w nocy. Tego typu modele minimalizują bowiem transfer ruchu. Podzielone są także na siedem stref twardości, aby optymalnie rozłożyć ciężar ciała i zapewnić równomierny nacisk. Niektóre materace kieszeniowe (120 x 200 cm, 160 x 200 cm, 180 x 200 cm i 200 x 200 cm) wyposażone są w piankę wysokoelastyczną oraz lateks, które dodatkowo poprawiają komfort podczas snu.

Materac kieszeniowy (pocket) - dlaczego to dobry wybór?

Innowacyjna konstrukcja i duża liczba sprężyn sprawiają, że materac kieszeniowy to gwarancja wysokiej jakości snu i szansa na pełną regenerację podczas nocnego wypoczynku. W naszej ofercie znajdziesz modele typu pocket w wielu różnych rozmiarach. Pokrywa je specjalna warstwa wykonana z materiałów hipoalergicznych, antyalergicznych lub oddychających. Nie musisz więc martwić się o utrzymanie świeżości czy swobodną cyrkulację powietrza. Istnieje również możliwość dwustronnego użytkowania, co znacząco wydłuża żywotność wybranego egzemplarza. Wybierz także interesujący Cię pokrowiec, by ochronić powierzchnię przez zabrudzeniami! Chcesz poznać szczegóły oferty? Już dziś skontaktuj się z naszymi fachowcami, którzy służą profesjonalnym doradztwem.