• Kategorie
  • Szukaj
  • Materace Luxpocket i Micropocket

Chcesz poprawić komfort swojego snu i zadbać o odpowiednie podparcie ciała? Tak się składa, że w ofercie sklepu ZIME znalazły się wysokiej klasy materace LuxPocket o wymiarach: 160 x 200 cm, 140 x 200 cm, 180 x 200 cm i wielu innych. Wyposażone zostały w zaawansowaną technologię kieszeniowego sprężynowania. Co to oznacza? Rozmieszczone na całej powierzchni mikrosprężyny pracują niezależnie, zapewniając równomierne rozłożenie ciężaru oraz idealne dopasowanie do pozycji przyjmowanej podczas snu. Szczegóły techniczne znajdziesz w opisie każdego produktu.

Czy wiesz, że właściwe podparcie ciała w trakcie snu to Twoja inwestycja w zdrowie? Już dziś zadbaj o swój doskonały komfort podczas nocnego wypoczynku, wybierając nasze materace kieszeniowe MicroPocket. Wykonane zostały z wysokiej klasy materiałów, takich jak lateks, pianka termoelastyczna (memory foam) czy hybrydowe połączenie tych dwóch tworzyw. Starannie zaprojektowany system sprężyn i pianki gwarantuje prawidłowe podparcie dla kręgosłupa, ogranicza nacisk oraz minimalizacje transferu ruchu. Jest to znakomite rozwiązanie dla par, gdy jeden partner porusza się w nocy.

Materace kieszeniowe LuxPocket zapewniają swobodną wentylację, dzięki czemu sprzyjają utrzymaniu odpowiedniej temperatury ciała, a przy tym zapobiegają gromadzeniu się wilgoci. Dodatkowe warstwy, takie jak elastyczna strefa komfortu czy powłoka antyalergiczna, zwiększają komfort użytkowania oraz zachowanie właściwego poziomu higieny.

Materace LuxPocket – dlaczego to dobry wybór?

Szukasz sprawdzonego sposobu na poprawę komfortu podczas snu? Luksusowe materace LuxPocket/MicroPocket dostępne w naszej ofercie zapewniają odpowiednie podparcie ciała przez całą noc. Dzięki temu pozwalają na pełną regenerację podczas wypoczynku. Szczególnie polecamy 7-strefowe modele o podwyższonym standardzie, które doskonale podtrzymują kręgosłup i gwarantują przyjemne uczucie chłodzenia. Termoplastyczna pianka dba o wygodę, przewiewność i amortyzację. W razie dodatkowych pytań i wątpliwości pozostajemy do Twojej dyspozycji.