• O NAS

LOGO-JPG-na-bialym-tle.jpg


             

Firma ZIME to doświadczona firma na rynku, działająca już od 3 lat.
Naszą misją jest dostarczenie naszym klientom jak najlepszych informacji na temat sprzedawanych przez nas produktów. Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów i robimy wszystko, aby zamówienia realizowane były sprawnie i spełniały wszelkie oczekiwania.

Specjalizujemy się w sprzedaży produktów z kategorii dom i ogród, w szczególności materacy i łóżek. Nasza oferta jest bardzo bogata i zróżnicowana, co pozwala każdemu klientowi znaleźć produkt dopasowany do swoich potrzeb i preferencji.

W naszej pracy kładziemy duży nacisk na jakość obsługi klienta oraz na konkurencyjne ceny oferowanych przez nas produktów. Dzięki temu, nasi klienci mają pewność, że nie tylko otrzymają wysokiej jakości produkty, ale również zapłacą za nie atrakcyjną cenę.

Firma ZIME to nie tylko sprzedaż produktów, ale również profesjonalna pomoc w doborze odpowiedniego materaca czy łóżka. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy z chęcią odpowiedzą na wszelkie pytania i doradzą w wyborze najlepszego produktu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do składania zamówień. Jesteśmy przekonani, że każdy z naszych klientów znajdzie u nas produkt spełniający jego oczekiwania i zapewniający mu komfortowy sen i wypoczynek.