Czy zastanawiałeś się kiedyś, jaki materac najlepiej sprawdzi się dla Ciebie? Jeśli tak, to możemy Ci przedstawić Materac Sensit - innowacyjny model stworzony po to, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości pianek, ten komfortowy materac piankowy zapewnia doskonałe podparcie i wyjątkowy komfort snu.

Baza materaca Sensit oparta jest na bardzo sprężystej i trwałej piance wysokoelastycznej HR FreshElastic. Ta wysokiej jakości pianka zapewnia stabilne podparcie ciała i odpowiednie rozłożenie nacisku, co przyczynia się do komfortowego i bezpiecznego snu. Dodatkowo, jej porowata struktura zapewnia odpowiedni obieg powietrza, co pomaga w utrzymaniu odpowiedniej temperatury podczas snu.

Środkowa warstwa materaca to 5-centymetrowa pianka termoplastyczna PerfectSuite, znana również jako pianka VISCO lub memory. Ta unikalna pianka reaguje nie tylko na nacisk, ale także na temperaturę ciała użytkownika. Dzięki temu materac Sensit dopasowuje się do kształtu ciała, zapewniając indywidualne podparcie i eliminując punkty nacisku. Pianka memory jest również delikatna dla skóry, poprawia krążenie krwi i zapobiega drętwieniu kończyn. Jedynym jej mankamentem może być tendencja do utrzymywania ciepła, ale ten problem został rozwiązany dzięki zastosowaniu specjalnej górnej warstwy materaca.

W górnej części materaca Sensit znajduje się 4-centymetrowa warstwa pianki FlexyLateks. Ta perforowana pianka lateksowa nie tylko nadaje materacowi pożądaną sprężystość, ale także zapobiega przegrzewaniu się organizmu i efektowi pocenia się. Dzięki perforowanej strukturze, lateks sprzyja cyrkulacji powietrza, co pomaga utrzymać odpowiednią temperaturę podczas snu.

Materac Sensit H3 jest oznaczony jako materac twardy, który szczególnie dobrze sprawdza się u osób ważących powyżej 80 kg. Jednak warto pamiętać, że odczucie twardości materaca jest subiektywne i zależy od indywidualnych preferencji każdej osoby. Dlatego warto wziąć pod uwagę swoje preferencje i potrzeby przed dokonaniem wyboru.

Materac Sensit to nie tylko doskonały komfort snu, ale również nowoczesny wygląd. Jego wysokość wraz z pokrowcem wynosi 25 cm.